Home
Menu
Zoek
Zoeken Annuleren

Groepsindeling/team

  leerkracht:  rol:  aanwezig:  email: 
Unit 1 Sheila Ernst mentor ma t/m vrij sernst@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 1 Mirjam van Hilten mentor ma t/m vrij mhilten@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 2A Charissa Eisma  mentor  ma t/m vrij ceisma@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 2B Nikky warnaar onderwijsassistent ma t/m woe n.warnaar@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 2B  Robbert Keetelaar mentor do rkeetelaar@sterrenschoolhilversum.nl
 Unit 2B Dana Vonhof mentor vrij dvonhof@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 3A  Danielle Stooker mentor ma t/m wo dstooker@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 3A Frans Tromp mentor do, vrij ftromp@sterrenschoolhilversum.nl 
Unit 3B
Heleen van Roekel mentor ma, di hvanroekel@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 3B Joëllina van den Hoek onderwijsassistent ma t/m vrij  jhoek@sterrenschoolhilversum.nl 
  Nikky Warnaar onderwijsassistent ma t/m do n.warnaar@sterrenschoolhilversum.nl
   Marjo Versluis onderwijsassistent  ma, do  mversluis@sterrenschoolhilversum.nl
Gym Ruben Bakker gymleerkracht  vrij
IB  Marije Elderenbosch intern begeleider  ma, vrij  ib@sterrenschoolhilversum.nl 
Directeur  Maarten Ebbing directeur di t/m vrij directie@sterrenschoolhilversum.nl
Conciërge Loes Spitsbaard  conciërge di, vrij  l.spitsbaard@sterrenschoolhilversum.nl
Administratie Sylvia Huijskens administratie di, woe administratie@sterrenschoolhilversum.nl


Sterrenschool Hilversum

Jan Blankenlaan 8
1222 SW Hilversum

T (035) - 685 19 19
E directie@sterrenschoolhilversum.nl