Home
Menu
Zoek
Zoeken Annuleren

Groepsindeling/team

  leerkracht:  rol:  aanwezig:  email: 
Unit 1  Ester Monnereau  mentor  woe t/m vrij emonnereau@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 1 Sheila Ernst mentor ma t/m vrij sernst@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 1 Mirjam van Hilten mentor ma, di mhilten@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 2A Charissa Eisma  mentor  ma t/m vrij ceisma@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 2B Nina Verhage mentor ma t/m woe nverhage@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 2B        
Unit 3A  Danielle Stooker mentor ma t/m wo dstooker@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 3A Jolanda Verheul mentor  do, vrij jverheul@sterrenschoolhilversum.nl 
Unit 3B
Charlotte Epskamp mentor ma, di, do, vrij cepskamp@sterrenschoolhilversum.nl

Joëllina Richtering Blenken onderwijsassistent ma t/m vrij  jhoek@sterrenschoolhilversum.nl 
  Nikky Warnaar onderwijsassistent  ma t/m do n.warnaar@sterrenschoolhilversum.nl
   Marjo Versluis onderwijsassistent  ma, do  mversluis@sterrenschoolhilversum.nl
Gym Ruben Bakker gymleerkracht  vrij
IB  Jolanda Verheul  intern begeleider  di t/m vrij  ib@sterrenschoolhilversum.nl 
Directeur  Charlotte Epskamp directeur ma, di, do, vrij directie@sterrenschoolhilversum.nl
Conciërge Loes Spitsbaard  conciërge di, vrij  l.spitsbaard@sterrenschoolhilversum.nl
Administratie Sylvia Huijskens administratie di, woe administratie@sterrenschoolhilversum.nl


Sterrenschool Hilversum

Jan Blankenlaan 8
1222 SW Hilversum

T (035) - 685 19 19
E directie@sterrenschoolhilversum.nl