Home
Menu
Zoek
Zoeken Annuleren

Groepsindeling/team

  leerkracht:  rol:  aanwezig:  email: 
Unit 1  Ester Monnereau  mentor  ma t/m do  emonnereau@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 1 Wilma de Wit mentor  vrij wwit@sterrenschoolhilversum.nl
  Marjo Versluis  ma, wo, do, vrij  mversluis@sterrenschoolhilversum.nl  
Unit 1 Mirjam van Hilten mentor di, wo mhilten@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 1 Denise van den Brandt mentor ma, do, vrij  thart@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 2A Charissa Eisma  mentor  ma t/m vrij  ceisma@sterrenschoolhilversum.nl
Unit 3B  Eric van Vliet  leesspecialist / mentor ma, di, do, vrij  evliet@sterrenschoolhilversum.nl  
          
Unit 3A Gert-Jan de Vos  mentor / rekenspecialist  ma t/m vrij gvos@sterrenschoolhilversum.nl  
Unit 2B Els van Rooijen   taalspecialist / mentor ma t/m vrij  erooijen@sterrenschoolhilversum.nl  
         
Gym Gert-Jan de Vos gymleerkracht  wo 
IB  Jolanda Verheul  intern begeleider  di t/m vrij  jverheul@sterrenschoolhilversum.nl   
Directeur  Charlotte Epskamp
ma, di, do  directie@sterrenschoolhilversum.nl  


Sterrenschool Hilversum

Jan Blankenlaan 8
1222 SW Hilversum

T (035) - 685 19 19
E directie@sterrenschoolhilversum.nl