Home
Menu
Zoek
Zoeken Annuleren

Groepsindeling/team

  leerkracht:  rol:  aanwezig:  email: 
Groep 1/2 Marina vd Ploeg Leerkracht ma t/m woe mploeg@sterrenschoolhilversum.nl
Groep 1/2 Janneke Maas Leerkracht do t/m vrij jmaas@sterrenschoolhilversum.nl
Groep 3/4  Ashley Grimme Leerkracht  ma t/m vrij agrimme@sterrenschoolhilversum.nl
Groep 5/6 Inge de Reuver Leerkracht ma,di,do,vrij ireuver@sterrenschoolhilversum.nl
Groep 5/6  Danielle stooker Leerkracht  woe dstooker@sterrenschoolhilversum.nl
 Groep 7/8 Danielle Stooker Leerkracht ma, di dstooker@sterrenschoolhilversum.nl
Groep 7/8 Janet Hees Leerkracht woe,do,vrij jhees@sterrenschoolhilversum.nl
Gym Ruben Bakker vakleerkracht do r.bakker@violenschool.nl 
Directie Reinier van Milligen Directeur ma,di,do,vrij directie@sterrenschoolhilversum.nl
IB Chantal Kwak Intern begeleider di, do  ib@sterrenschoolhilversum.nl 
Admin sylvia Huijskens administratie di, woe administratie@sterrenschoolhilversum.nl
 Concierge  Loes Spitsbaard Concierge Wisselend l.spitsbaard@sterrenschoolhilversum.nl




Sterrenschool Hilversum

Huygenstraat 35
1222 TJ Hilversum

T (035) - 685 19 19
E directie@sterrenschoolhilversum.nl